افزایش قیمت ها در بازار خودرو؛ پژو پارس ۳۱۰ میلیون تومان شد

بررسی قیمت خودرو در هفته جاری نسبت به هفته گذشته حاکی از روند افزایشی ۲ تا ۵ میلیون تومانی محصولات داخلی و افزایش ۲۰ میلیون تومانی خودروهای مونتاژی دارد.

به گزارش تسنیم، نوسان قیمت در بازار خودرو هر روز رقم های متفاوت را برای انواع محصولات داخلی و مونتاژی ثبت کرده است. این موضوع باعث شده تا خودرو دست از خرید بردند و کمتر به پای میز بروند. دور بعدی مذاکرات برجام و اخبارمنفی که در نتایج خاص به گوش می رسد در کنار تغییرات باعث می شود تا بازار خودرو مسیر افزایش قیمت ها را طی و معطل کاهش قیمت ها نشان دهد.

موتمنی رئیس انجمن نمایشگاه سهامداران و فروشندگان خودرو تهران در این ارتباط معتقد است، بلاتکلیفی بازار بیشتر به اخبار مثبت و منفی واصله بین‌المللی، نوسانات ارزی و موضوع واردات خودرو برمی‌گردد که این عوامل بازار را در یک خواب نازک برده است.

وی افزود: بررسی قیمت ها در هفته نسبت به هفته گذشته حاکی از روند افزایشی 2 تا 5 میلیون تومانی محصولات داخلی و افزایش 20 میلیون تومانی خودروهای مونتاژی دارد. زنی واقعا واقعی خودرو قدرت شانه دارند و در صورتی که بین 10 تا 20 درصد کمتر از قیمت پیشنهادی خود را به فروشندگان ارائه دهند، امکان خرید وجود دارد.

به گفته رئیس انجمن نمایشگاه سهامداران و فروشندگان خودرو تهران، امروز خودرو در کشور ما نه یک کالای مصرفی، بلکه یک کالای سرمایه ای است و نوسانات ارزی در برخی موارد آنقدر قیمت ها را بالا برده است که به کاهش کاهش می دهد، کمتر از آن نشان می دهد. .

وی عدم تناسب عرضه و تقاضای خودرو دیگر عامل تاثیرگذار بر قیمت ها را عنوان کرد و ادامه داد: باید روزانه، ماهانه و سالیانه بازار خودرو چند تامین شود، اما دستکم در سال گذشته عرضه خودرو در حد مصرف نبوده و 40 تا 50 درصد کمتر از نیاز است. بازار عرضه شده است.

نام خودرو قیمت 20 شهریورماه
سمند ال ایکس 305 میلیون تومان
سمند EF7 344 میلیون تومان
سمند سورن پلاس 333 میلیون تومان
رانا پلاس 305 میلیون تومان
دنا 392 میلیون تومان
دنا پلاس توربو اتوماتیک 507 میلیون تومان
پژو 207 دنده ای 392 میلیون تومان
پژو 207 سقف شیشه ای 402 میلیون تومان
پژو 206 تیپ 2 300 میلیون تومان
پژو پارس 310 میلیون تومان
شاهین 361 میلیون تومان
کوئیک آر 206 میلیون تومان
ساینا 205 میلیون تومان
تیبا 2 202 میلیون تومان

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

بازی انفجار آنلاین: جذابیت و فرصت‌های بی‌نظیر
How to Show Appreciation: A Guide to Tipping People
معرفی بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی جذاب
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada
تماس با ما