اسم حیوان دست اموز بد و استیو لیسی یک هفته دیگر را در بالای جدول سپری کردند

قهرمانان دو جدول مهم موسیقی مجله بیلبورد در این هفته بدون تغییر باقی می مانند، با Bad Bunny جایگاه شماره 1 آلبوم و Steve Lacy تک آهنگ شماره 1 را در اختیار دارد.

«Un Verano Sin Ti»، آهنگساز استریمینگ سوپراستار پورتوریکویی Bad Bunny – با نام مستعار بنیتو مارتینز – سیزدهمین بار خود را به عنوان برترین آلبوم، با فروش معادل 84000 در ایالات متحده، شامل 116 میلیون استریم، ثبت کرد. خدمات ردیابی Luminate. از زمانی که 22 هفته پیش منتشر شد، آلبوم Bad Bunny که یک فیلم پرفروش بین‌المللی است، تنها در ایالات متحده 3.6 میلیارد استریم پخش کرده است و به رتبه اول بیلبورد رسیده و هرگز پایین‌تر از شماره 2 قرار نگرفته است.

«Un Verano» اکنون با «Views» (2016) دریک و موسیقی متن «یخ زده» دیزنی (2013) برای طولانی‌ترین اقامت در پنت‌هاوس نمودار در یک دهه اخیر، از زمانی که «21» ادل (به یاد می‌آورید «کسی مثل تو»؟) رتبه 24 را به خود اختصاص داده است. هفته ها در سال 2011 و 2012 در رتبه اول قرار گرفت.

آهنگ Lacy “Bad Habit” که از اواسط تابستان در سرویس‌های استریم اجتناب ناپذیر بوده است – و در میم‌های TikTok – برای دومین هفته با 20.6 میلیون استریم و 41.5 میلیون “تأثیر مخاطب” از رادیو در رتبه اول جدول تک‌آهنگ‌های Hot 100 قرار دارد. به گفته لومینیت بازی کنید.

بازگشت به جدول آلبوم، Slipknot، گروه متال آیووا که بیش از دو دهه است ماسک‌هایی شبیه به هالووین می‌پوشد – و میلیون‌ها آلبوم به فروش رسانده است، با “The End, So Far” این گروه به رتبه دوم رسید. هفتمین استودیو LP. معادل 59000 فروش شامل 11 میلیون استریم و 50500 نسخه به عنوان یک بسته کامل فروخته شد.

«خطرناک: آلبوم دوگانه» مورگان والن در رتبه 3 قرار دارد، مجموعه پرطرفدار Weeknd «The Highlights» رتبه 4 و «Harry’s House» از هری استایلز در رتبه 5 قرار دارند.

«خطرناک» که در ابتدای سال 2021 منتشر شد، اکنون 90 هفته را در لیست 10 فیلم برتر سپری کرده است و با «South Pacific» – موسیقی متن فیلمی در سال 1958 که آهنگ‌های آن به محصول 1949 برادوی بازمی‌گردد، مطابقت دارد. در تاریخ 66 ساله بیلبورد 200، نمودار آلبوم شاخص این مجله، تنها پنج نسخه دیگر هفته های بیشتری را در لیست 10 آلبوم برتر ثبت کرده اند، همه موسیقی متن ها و آلبوم های بازیگران دهه 1950 و 1960.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

بازی انفجار آنلاین: جذابیت و فرصت‌های بی‌نظیر
How to Show Appreciation: A Guide to Tipping People
معرفی بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی جذاب
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada
تماس با ما