از UP CM Yogi Adityanath تا راهول گاندی، رهبران سیاسی که تیک آبی توییتر را از دست دادند | اخبار هند

دهلی نو: تیک‌های آبی تایید شده قدیمی از همه حساب‌ها در روز پنجشنبه توسط پلتفرم میکروبلاگینگ توییتر حذف شدند. کاربران فردی توییتر که چک مارک‌های آبی را تأیید کرده‌اند، کسانی هستند که برای Twitter Blue پرداخت می‌کنند که 8 دلار در ماه از طریق وب و 11 دلار در ماه از طریق وب هزینه دارد. پرداخت درون برنامه ای در iOS و اندروید. در تحولات اخیر، چندین رهبر سیاسی از جمله یوگی آدیانات، رئیس کنگره، راهول گاندی، رئیس هیئت مدیره دهلی، آرویند کجریوال و سی ام ماماتا بانرجی تیک آبی خود را از حساب‌های توییتر خود از دست داده‌اند.

Variety گزارش می‌دهد که سایت میکروبلاگینگ وضعیت تأیید شده چک‌مارک حساب‌هایی را که قبلاً برای تصاحب ایلان ماسک تأیید شده بودند، حذف می‌کند، مگر اینکه مشترک توییتر بلو یا طرح سازمان‌های تأییدشده توییتر متمرکز بر تجارت شده باشند. در ابتدا، تیک آبی برای محافظت از افراد شناخته شده در برابر جعل هویت و برای مبارزه با اطلاعات نادرست استفاده می شد.

در اوایل ماه مارس، توییتر از دسته رسمی خود پست کرد که “در 1 آوریل، برنامه تایید شده قدیمی خود را متوقف می کنیم و تیک های تایید شده قدیمی را حذف می کنیم. برای حفظ تیک آبی شما در توییتر، افراد می توانند برای Twitter Blue ثبت نام کنند.

سیستم علامت تیک آبی اولین بار در سال 2009 در توییتر اجرا شد تا به کاربران کمک کند تا تشخیص دهند که آیا افراد مشهور، سیاستمداران، شرکت ها و برندها، سازمان های خبری و سایر حساب های “منافع عمومی” معتبر هستند و حساب های تقلبی یا تقلید کننده نیستند. پیش از این، این شرکت هزینه ای برای تأیید دریافت نمی کرد. در عرض دو هفته از خرید این شرکت در سال گذشته، ماسک از توییتر آبی با علامت چک به عنوان یکی از پاداش‌های برتر رونمایی کرد.

کاربرانی که هنوز یک تیک آبی در روز پنجشنبه داشتند، یک پنجره بازشو دریافت کردند که به آنها اطلاع می‌داد که حسابشان تأیید شده است، زیرا در Twitter Blue مشترک شده‌اند و شماره تلفن خود را تأیید کرده‌اند. به عبارت ساده، تأیید یک شماره تلفن نشان می دهد که آن شخص یک شماره تلفن دارد و تأیید کرده است که به آن دسترسی دارد. هویت فرد را تایید نمی کند.

این فقط افراد مشهور و روزنامه نگاران نبودند که روز پنجشنبه اخراج شدند. بسیاری از سازمان‌های دولتی، غیرانتفاعی و حساب‌های خدمات عمومی در سراسر جهان دیگر تأیید نشدند، و این نگرانی را ایجاد کرد که جایگاه توییتر به‌عنوان بستری برای دسترسی به اطلاعات معتبر و به‌روز از منابع معتبر، از جمله در مواقع اضطراری، تحت تأثیر قرار گیرد.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial