ارسال ایمیل به پزشک ممکن است هزینه داشته باشد

کیسی لوئیس، 29 ساله، از جمله کسانی است که نگرانی های سلامت خود را به صورت الکترونیکی مدیریت می کند. تا همین اواخر، پوشش بیمه ایتنا او از طریق کارش به عنوان مدیر محصول در یک شرکت خدمات درمانی، فرانشیز بالایی داشت. و او گفت که از اواخر سال 2021، برای هر یک از سه رشته ایمیل، 32 دلار صورتحساب دریافت کرده است، به دنبال درمان پسوریازیس، اگزما و عفونت قارچی از ارائه دهندگان در Novant Health در شارلوت، NC.

خانم لوئیس گفت: «زمان پول است. و اینکه بتوانید چیزی فوق‌العاده ساده ارسال کنید و با پزشک خود از طریق ایمیل ارتباط برقرار کنید، بسیار بهتر از 20 دقیقه رانندگی یک طرفه، 20 دقیقه به عقب و به طور بالقوه نشستن در اتاق انتظار است.

در مقاله‌ای که در 6 ژانویه در JAMA منتشر شد، دکتر هولمگرن و همکارانش گزارش دادند که پس از شروع صورت‌حساب ایمیل UCSF در نوامبر 2021، تعداد ایمیل‌های بیماران به ارائه‌دهندگان کاهش جزئی داشت. محققان پیشنهاد کردند که این ممکن است نتیجه عدم تمایل بیماران به دریافت هزینه باشد.

طبق این مطالعه، در سال اول، UCSF برای 13000 رشته پیام یا حدود 1.5 درصد از 900000 رشته و بیش از سه میلیون پیام صورتحساب صادر کرد. (سایر بیمارستان ها به تایمز گفتند که بیش از 2 درصد از رشته ها صورتحساب نمی دادند.) از حدود 20 دلار از مدیکر و مدیکید و 75 دلار از بیمه های تجاری به ازای هر قبض، هزینه های ایمیل 470,000 دلار در مقایسه با درآمد 5.6 میلیارد دلاری سیستم در سال 2021 ایجاد کرد.

دکتر هولمگرن گفت: “امیدواریم این امر از نظر درآمد خنثی باشد.” ما قصد نداریم این شرکت را به یک شرکت سودآور تبدیل کنیم.

منتقدان استدلال می‌کنند که صدور صورت‌حساب برای بخش کوچکی از ایمیل‌ها احتمالاً فرسودگی شغلی پزشک را کاهش نمی‌دهد، مگر اینکه بیمارستان‌ها ساعات کاری روزانه را برای درخواست‌های بیمار کنار بگذارند و به پزشکان برای این تلاش‌ها پاداش دهند. UCSF شروع به دادن “امتیاز بهره وری” کرده است، معیاری که برای جبران خسارت، برای مکاتبات پزشکان استفاده می شود.

جک رسنک جونیور، رئیس انجمن پزشکی آمریکا، گفت که از پوشش بیمه ای برای ارسال ایمیل به عنوان راهی برای تنظیم مدل های مراقبت های بهداشتی با زمان های در حال تغییر حمایت می کند.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

Sidebar Backlinks for Sale: Boost Your Website’s Authority and Traffic
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Visibility
نمایندگی پرینتر & راهکارهای بهینه سازی سئو
توضیحات سایت شرط بندی ورزشی
بازی انفجار آنلاین
تعمیرات پرینتر
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما