احتمال سقوط استقلال به دسته پایین تر

فرهیختگان نوشت: آبان ماه سال 99 فدراسیون جهانی فوتبال فیفا، با ارسال‌های میل به باشگاه استقلال، حکم پرونده نهایی آندره استراماچونی رئیس سابق ایتالیایی این باشگاه را صادر کرد که به واسطه آن استقلال به پرداخت یک میلیون و 300 هزار یورو به پرداخت مطالبات این مربی پرداخت. ایتالیایی محکوم شد. در ادامه استقلالی‌ها پس از اعلام این حکم این پرونده را به دادگاه CAS کشاندند و در تلاش بودند تا مقدار این مطالب را به کمترین حد ممکن برسانند، اما درنهایت دادگاه حکمیت ورزش از چندین بار نظر در صدور رأی (5 بار)، فرجام خواهی. استقلال را پذیرفته و این دادگاه را ۲۱ مرداد اعلام کرد فیفا درمورد پرونده باشگاه استقلال و آندره استراماچونی را مورد تایید قرار داد.

بر این اساس، باشگاه استقلال با محکومیت در این پرونده که پیگیری آن را به وکلای خارجی برسانند، علاوه بر مطالبات مربی ایتالیایی، جریمه تأخیر بابت اعتراض به دادگاه CAS و حق الوکاله سنگینی را هم به وکلای خارجی پرداخت کند. آن زمان اعلام شد که استقلال هزار ملزم به حق محکوم شده است، باشگاه با پرداخت مبلغی بالغ بر یک میلیون و چهارصد دلار است، اما با پیگیری‌ها مشخص شده است که این رقم با تادیه (خسارت دیرکرد) و‌الوکاله وکلای خارجی بالغ بر یک میلیون و پانصد هزار است. دلار است.

بر همین اساس و برطبق حکم دادگاه عالی ورزش، برطبق رای صادر شده از سوی فیفا، باشگاه استقلال 30 روز کاری فرصتی بود تا این رقم را به سرمربی ایتالیایی پرداخت کند این در حالی است که با اسپری شدن این روز این امر محقق نشده است. ، اما گویا هماهنگی‌های لازم در خصوص موعد پرداختی به سرمربی ایتالیایی به عمل آمده تا تبعات این اتفاق گریبان استقلال را نگیرد.

عواقب عدم تسویه با استرا از نگاه کارشناس حقوقی

این موضوع یعنی عدم تسویه‌حساب با استراماچونی در موعد مقرر اعلام شد عواقبی می‌تواند چه داشته باشد موضوعی باشد که از رسول باختر کارشناس حقوقی قرار بگیرد. وی در پاسخ به این سوال اظهار داشت: «درصورتی‌که این امر انجام شد، استراماچونی یا وکلای وی با یک کمیته ایمیل مرتبط با این امر در فیفا را از موضوع مشخص و طبیعتا پنجره نقل و انتقالات باشگاه استقلال تا زمانی که مطالب وی پرداخت می‌شود. ، بسته می شود. رئیس ایتالیایی در واقع با مضمون این پیام که رای دادگاه عالی ورزش صادر می‌کند، اما استقلالی‌ها از پرداخت مطالبات معتمد می‌کنند فیفا را از این امر مشخص می‌کند.»

وی درباره اینکه استقلال تا پنجره زمستانی نیازی به جذب بازیکن ندارد، بنابراین می‌توان به این شکل هم زمان بخرد یا خیر، ادامه داد: «اگر تا زمانی که در رای به‌عنوان مهلت پرداخت است، این رقم پرداخت می‌شود، طبق قوانین تا ۳ پنجره نقل مکان. و انتقالاتی، پنجره این باشگاه بسته می‌شود و هیچ اتفاقی در این بازه نخواهد افتاد. بعد از این 3 پنجره اگر باز هم اقدامی صورت نگیرد، یک بار دیگر رئیس ایتالیایی می‌تواند در کمیته انضباطی فیفا طرح دعوا کرده و اعلام کند که هنوز مطالباتش را دریافت نکرده است که در این زمان کمیته انضباطی فیفا دوباره وارد عمل شده است و علاوه بر آن بر جریمه نقدی. باشگاه از 5 تا 100 هزار فرانک سوئیس، در رتبه بعدی استقلال را به دست خواهد آورد.»

باختر تاکید کرد: «همه‌ها در حالی است که در هر زمان و مرحله‌ای اگر استقلالی‌ها مطالب ایتالیایی را پرداخت می‌کنند، در این خصوص فیفا را مشخص می‌کنند، در صورتی‌که در ۳ فرصت روزه‌ای که فیفا بدهکار برای اعتراض مشخص می‌کند، اعتراضی نمی‌کند. پنجره نقل و انتقالات باز می شود. در واقع تا روزی که پنجره‌های زمستانی باز می‌شوند استقلالی‌ها می‌توانند باز هم برای پرداخت مطالب استراماچونی زمان بخرند و بعید در این بازه زمانی اتفاقی بیفتد.»

با این نظر می‌رسد که اراده‌ای در باشگاه استقلال وجود دارد که تا پیش از این موضوع، تبعات سنگین را ایجاد می‌کند، پرداختی به استرا در دستورکار قرار می‌گیرد.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

Sidebar Backlinks for Sale: Boost Your Website’s Authority and Traffic
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Visibility
نمایندگی پرینتر & راهکارهای بهینه سازی سئو
توضیحات سایت شرط بندی ورزشی
بازی انفجار آنلاین
تعمیرات پرینتر
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما