آیفون برای کاربران بالای 40 سال محبوبیت ندارد

اپل در بازار جهانی به‌خصوص در ایالات متحده برای مصرف‌کنندگان و محصولات این شرکت ازجمله محبوب‌ترین‌ها می‌شوند. بااین‌حال‌ها، بیماری‌های خاص که چه گروه‌سنی باعث این محبوبیت شده‌اند. به همین دلیل، شرکت CIRP نظرسنجی تاریخ انجام داده تا مشخص شود کدام گروه‌های سنی از کدام محصولات اپل استفاده می‌کنند. نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که آیفون بیشتر توسط جوانان استفاده می شود.

CIRP در گزارش خود توضیح می‌دهد که آیفو‌ن بیشتر توسط جوانان استفاده می‌شود. در واقع 22 درصد از کاربران آیفون 18 تا 24 سال سنی دارند، گروه‌های سنی 25 تا 34 سال و 35 تا 44 سال به ترتیب 27 و 23 درصد از کاربران آیفون را تشکیل می‌دهند. کاربران آیفون و آیپد از نظر سنی در یک سطح قرار دارند، اما مک در میان کاربران جوان تر محبوب تر است.

محبوبیت آیفون در بین جوانان

آیفون 14

گروه 25 تا 34 سال، بیشترین کاربران هر سه دستگاه اپل را شامل می‌شوند و 27 درصد از کاربران آیفون، 28 درصد از کاربران آیپد و 31 درصد از کاربران مک در گروه سنی قرار دارند. تقریبا 70 درصد از تمامی کاربران اپل زیر 45 سال سن دارند. این موضوع نشان می‌دهد که جوانان آمریکایی دلیل بزرگی برای محبوبیت اپل هستند. در واقع، تعداد زیادی کاربر بالای 45 سال در اکوسیستم‌های آیفون، آیپد و مک وجود ندارد.

با وجود چنین‌هایی، می‌توانم ادعا کنم که پایگاه‌های مصرف‌کننده اپل را نسل‌های جوان تشکیل داده‌اند. بااین‌وجود، این روند ممکن است در آینده تغییر کند. زیرا اپل همیشه الهام‌بخش دنبال‌کنندگان وفادار خود است و همیشه تلاش کرده‌اید تا برای همه کاربران به تولیدکننده محبوب گوشی‌های موبایل تبدیل شود.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان