آنچه در مورد شکایت علیه دشان واتسون باید بدانید

پنالتی 11 بازی نتیجه توافقی بود که در آن نمایندگانی از تیم حقوقی واتسون و اتحادیه بازیکنان شرکت داشتند و واتسون را ملزم به ارزیابی توسط کارشناسان رفتاری و به دنبال آن برنامه درمانی کرد. جریمه او و همچنین 1 میلیون دلار از لیگ و تیمش، کلیولند براونز، قرار بود به گروه هایی تعلق گیرد که برای جلوگیری از تجاوز جنسی تلاش می کنند.

این اولین تصمیم انضباطی بازیکنی بود که توسط فرآیند داوری تعیین شده توسط توافق نامه چانه زنی دسته جمعی 2020 انجام شد و شکاف زیادی بین مجازاتی که هر دو طرف به دنبال آن بودند، پر کرد. NFL توصیه کرده بود که واتسون برای مدت نامعلومی تعلیق شود و او باید حداقل یک فصل کامل صبر کند تا برای بازگرداندن درخواست کند، در حالی که اتحادیه و نمایندگان واتسون برای مجازات کمتری بحث کرده بودند.

براون ها پیش بینی کردند که واتسون حداقل برای بخشی از فصل 2022 تعلیق شود و بر این اساس قراردادش را تنظیم کردند. او در طول پنج سال 230 میلیون دلار دریافت خواهد کرد که تضمین‌شده‌ترین پول در تاریخ لیگ است و بیشتر غرامت امسال او در حدود 45 میلیون دلار پاداش امضایی پرداخت می‌شود. این دستمزد بر اساس هر بازی به دلیل تعلیق برای واتسون 632500 دلار از حقوق پایه 1.035 میلیون دلاری وی در این فصل هزینه داشت.

بر اساس شرایط توافق انضباطی خود با NFL، واتسون نمی تواند مشمول انضباط بیشتر برای اتهامات سوء رفتاری باشد که مشابه یا اساساً مشابه با آنچه قبلاً به خاطر آن مجازات شده است و قبل از اعمال انضباط او در ماه اوت رخ داده است. او ممکن است برای یک حادثه جدید یا اتهامی شامل استفاده یا تهدید به زور فیزیکی، سلاح یا که منجر به اتهام جنایی شود، مشمول مجازات‌های جدیدی شود.

اداره پلیس هیوستون پس از ارائه گزارشی علیه واتسون توسط شاکی، تحقیقات را آغاز کرد. در ماه مارس، هیئت منصفه بزرگ در شهرستان هریس، شامل هیوستون، از طرح اتهام علیه او در مورد هر یک از 9 شکایت جنایی خودداری کرد.

جانا استالینگز، رئیس بخش جرایم جنسی بزرگسالان و واحد قاچاق انسان در دفتر دادستان منطقه هریس گفت: “ما به تصمیم هیئت منصفه احترام می گذاریم.” “ما پرونده جنایی را در شهرستان هریس به پایان خواهیم رساند.”

دو هفته بعد، هیئت منصفه بزرگ دیگری، این بار در شهرستان برازوریا، تگزاس، در جنوب هیوستون، از متهم کردن واتسون به اتهام سوء رفتار جنسی در طول جلسه ماساژ درمانی خودداری کرد. این آخرین پرونده جنایی شناخته شده علیه او بود.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

بازی انفجار آنلاین: جذابیت و فرصت‌های بی‌نظیر
How to Show Appreciation: A Guide to Tipping People
معرفی بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی جذاب
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada
تماس با ما