آرزوی وزیر ورزش برای تیم ملی

حمید سجادی که بامداد به همراه کاروان خبرنگاران و سایر مسئولان امروز راهی دوحه قطر شد، اظهار کرد: خیلی خوشحالم که اصحاب رسانه نیز در این پرواز حضور دارند، جای همه خوبان، اهالی ورزش و پیشکسوتان خالی است. امیدوارم بهتر باشیم و حق مطلب ادا شود. آرزوی ملی موفقیت دارم و به عشق تیم می‌رویم. امروز بعدازظهر مراسم افتتاحیه می‌شود، بعد از مراسم افتتاحیه روز دوشنبه بازی ایران و انگلیس است که امیدوارم بهترین‌ها اتفاق بیفتد. برای تیم ملی آرزوهای خوب و دعا می کنیم. امیدوارم این همه زحمتی که از طرف فدراسیون، کادر فنی و تک تک بازیکنان کشیده‌شده با ارائه یک کار خوب و ارزشمند تیمی انشاءالله نتیجه‌بخش باشد و از عملکرد تیم ملی همه خوشحال و راضی باشند و بهترین‌ها نتیجه بیفتد تا این جام جهانی متفاوت با سایر جام‌ها باشد. جهانی‌ها و تفاوت آن در تیمی باشد.

وی گفت: همان طور که می دانیم ما ۶ بار به جام جهانی رفته ایم، یک بار از انقلاب و ۵ بار بعد از انقلاب. یکی از تفاوت‌های جام جهانی سرعت ما بود، ما سریعترین کشور آسیا بودیم که می‌توانستیم و امسال برای سومین بار است که پیاپی صعود کرده است. بیست و دومین جام جهانی در سال ۲۰۲۲ برگزار می‌شود، این دوره هم به شکلی برنامه‌ریزی می‌شود که دقیقاً در فصل مسابقات بازیکنان بازیکنان تیم‌های شرکت کننده در اختیار باشگاه‌ها و در جاهای مختلف دنیا و بویژه اروپا هستند که ایران هم از این قاعده مستثنی نبوده و بخش اعظمی است. از تیم ملی در تیم های باشگاهی حضور دارند. دو تیم عربستان و قطر به دلیل این که بازیکنان آن‌ها می‌توانند شرایط بهتری داشته باشند. ماه‌ها اردو و تمرینات برگزار می‌شوند و بازیکنان در اختیار کادر فنی بودند، اشکالات وجود ندارد، زیرا بهترین تیم‌های دنیا از برزیل، اسپانیا و آرژانتین نیز در باشگاه‌های مختلف بودند.

سجادی تصریح کرد: تیم بزرگی مثل ایران نیز چنین شرایطی را داشته است، امیدوارم با زحماتی که کادر فنی کشیده شده، خبر دقیق دارم که کادر فنی با مدیریت کی روش تا ساعت ۲ تا ۳ بامداد بازی‌های بچه‌ها را چک می‌کنند. بازی‌هایی که در باشگاه‌های مختلف بازی کردند، چون فرصت کمی برای حضور در تیم ملی داشتند، از فیلم‌ها به نحو احسن استفاده می‌کردند. فیلم‌ها را آنالیز و بازبینی می‌کردند، همه زحمت کشیدند به ویژه تاج فدراسیون فوتبال، دبیرکل فدراسیون آن چه که در توانشان بود انجام دادند. خدا را شکر تا این لحظه اتفاق یا گزارش خاص نیست، تا یکی – دو ساعت پیش نیز که من گزارشم را نشانم ویژگی نداشتیم و همه چیز به خوبی پیش‌می‌رود، امیدوارم این یکی دو روز که منتهی به مسابقه است نیز خوب پیش برود.

وزیر ورزشهای هم چنین کرد: در این سفر امیر قطر از رئیس جمهور دعوت شده بود، اما به دلیل مشغله کار و برنامه پرترافیک رئیس جمهور قسمتی از تشریف بیاورند و طی مکاتبه ای که از سوی دیگر امور خارجی انجام شد من به عنوان نماینده جمهوری اسلامی افتخار کردم. ایران و از طرف ورزش رئیس جمهور به عنوان خادم و جوانان کشور به کشور قطر سفر کنم. در واقع از زحمات آقای رئیسی و تک تک اعضای هیئت دولت و پشتکاری که در حمایت از تیم ملی تشکر می‌کنم. امیدوارم این حمایت‌ها نتیجه خوبی بدهند، ما هم قدردان همه این محبت‌ها در کشور باشیم و آن را به کادر فنی و اعضای تیم ملی می‌کنیم تا همه این تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌ها که وظیفه ما بوده و با جان و دل و به خاطر خوشحالی مردم و اهتزاز باشند. پرچم کشور انجام دادیم، نتیجه می دهد. وقتی ما خوب عمل کنیم و کارها را طبق استانداردهای دنیا و بویژه جام جهانی انجام دهیم، مردم نیز همین انتظار را دارند و مردم نیز با نتیجه عملکرد بازیکنان راضی و خوشحال خواهند شد.

وی در پایان در پاسخ به پرسش خبرنگاران حاضر مبنی بر این که توصیه شما به بازیکنان تیم ملی چیست؟ گفت: بچه های ما همه حرفه ای هستند. تجربه خیلی خوبی دارند و بهترین می‌دانند که کار را می‌توان انجام داد، مطمئن هستم که با راهنمایی فنی اتفاقی را می‌سازند و یک بار دیگر حماسه می‌آفرینند و مردم را خوشحال می‌کنند. مطمئن هستم که با عملکرد خود در این جام جهانی متفاوت، نتایج و نتایج متفاوت به خدا رقم خواهد خورد، امیدوار هستیم و برای کادر فنی و بازیکنان دعا می کنیم و منتظر هستیم. واقعاً دوست ندارم بگویم بچه‌ها چکار کنند، چون خود می‌دانند که هر چه دارند در طبق اخلاص بگذارند، امیدوارم اتفاقی بیفتد که اسم آن را حماسه دوباره می‌گذاریم.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

بازی انفجار آنلاین: جذابیت و فرصت‌های بی‌نظیر
How to Show Appreciation: A Guide to Tipping People
معرفی بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی جذاب
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada
تماس با ما